Delta Electronics HMP1710-4R7
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, SMD, 6966
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HMP1710-4R7.
IHS
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HMP1710-4R7 provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 22A 2.9 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH ASSEMBLY CHOKE