Delta Electronics HMP1360-1R0
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, SMD, 5150
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HMP1360-1R0.
Electro Sonic
Datasheet1 page4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HMP1360-1R0 provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 35A 1.3 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH ASSEMBLY CHOKE