Delta Electronics HCUVE9610-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3825
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE9610-331.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE9610-331 provided by its distributors.
FIXED IND 330NH 67A 0.15 MOHM