Delta Electronics HCUVE9610-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 3825
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE9610-151.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE9610-151 provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 67A 0.15 MOHM