Delta Electronics HCUVE806412-151
General Purpose Inductor, 0.15uH, 10%, 1 Element, SMD, 3125
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE806412-151.
Electro Sonic
Datasheet1 page4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE806412-151 provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 61A 0.18 MOHM