Delta Electronics HCUVE768012F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, SMD, 3330
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE768012F-121.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE768012F-121 provided by its distributors.
FIXED IND 120NH 60A 0.155 MOHM