Delta Electronics HCUVE66-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, SMD, 2120
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE66-121.
IHS
Datasheet1 page5 years ago
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE66-121 provided by its distributors.
FIXED IND 120NH 50A 0.2 MOHM SMD