Delta Electronics HCUVE117512-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE117512-271.
Electro Sonic
Datasheet1 page4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE117512-271 provided by its distributors.
FIXED IND 270NH 75A 0.15 MOHM