Delta Electronics HCUVE117512-251
General Purpose Inductor, 0.25uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4230
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCUVE117512-251.
Electro Sonic
Datasheet1 page4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCUVE117512-251 provided by its distributors.
FIXED IND 250NH 75A 0.15 MOHM