Delta Electronics HCME1211F-900
General Purpose Inductor, 0.09uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCME1211F-900.
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCME1211F-900 provided by its distributors.
FIXED IND 90NH 77A 0.125 MOHM
IND SMD 90NH ASSEMBLY CHOKE