Delta Electronics HCME1211F-101
General Purpose Inductor, 0.1uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4622
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCME1211F-101.
3 month trend:
-53.57%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-01-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCME1211F-101 provided by its distributors.
FIXED IND 100NH 77A 0.125 MOHM