Delta Electronics HCME0711F-151L
General Purpose Inductor, 0.15uH, 15%, 1 Element, SMD, 2826
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCME0711F-151L.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-1.02%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCME0711F-151L provided by its distributors.
FIXED IND 150NH 76A 0.145 MOHM