Delta Electronics HCFE107010-331
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 3928
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCFE107010-331.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCFE107010-331 provided by its distributors.
FIXED IND 330NH 66A 0.17 MOHM