Delta Electronics HCBS9610F-700
General Purpose Inductor, 0.07uH, 15%, 1 Element, SMD, 3825
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCBS9610F-700.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCBS9610F-700 provided by its distributors.
FIXED IND 70NH 78A 0.145 MOHM
IND SMD 70NH ASSEMBLY CHOKE