Delta Electronics HCBS9610F-121
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, SMD, 3825
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCBS9610F-121.
IHS
Datasheet2 pages4 years ago
Introduction Date2020-11-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCBS9610F-121 provided by its distributors.
FIXED IND 120NH 78A 0.145 MOHM