Delta Electronics HCB1075N-271
General Purpose Inductor, 0.27uH, 15%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4131
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics HCB1075N-271.
IHS
Datasheet1 page4 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2015-05-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics HCB1075N-271 provided by its distributors.
FIXED IND 270NH 41A 290 MOHM SMD