Delta Electronics CMLS136E4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLS136E4R7MS.
Electro Sonic
Datasheet4 pages7 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLS136E4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 15A 8.5 MOHM SMD
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE