Delta Electronics CMLS136E2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLS136E2R2MS.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLS136E2R2MS provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 22.5A 4.2MOHM SM