Delta Electronics CMLS135T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLS135T1R0MS.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLS135T1R0MS provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 26A 2.5 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE