Delta Electronics CMLS104T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4439
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLS104T1R5MS.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLS104T1R5MS provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2MOHM SMD