Delta Electronics CMLS063T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLS063T2R2MS.
IHS
Datasheet4 pages3 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLS063T2R2MS provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 8.5A 18MOHM SMD