Delta Electronics CMLE104T4R7MS
Fixed Ind 4.7UH 11A 13.8 Mohm
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE104T4R7MS.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE104T4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 11A 13.8 MOHM
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE