Delta Electronics CMLE104T2R2MS
Fixed Ind 2.2UH 16A 6.2 Mohm SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE104T2R2MS.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE104T2R2MS provided by its distributors.
IND SMD 2.2UH MOLDING CHOKE