Delta Electronics CMLE104T1R5MS
Fixed Ind 1.5UH 19A 3.6 Mohm SMD
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE104T1R5MS.
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE104T1R5MS provided by its distributors.
IND SMD 1.5UH MOLDING CHOKE