Delta Electronics CMLE104T1R0MS
Fixed Ind 1UH 22.5A 2.6 Mohm SMD
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE104T1R0MS.
Electro Sonic
Datasheet3 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE104T1R0MS provided by its distributors.
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE