Delta Electronics CMLE063T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE063T6R8MS.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE063T6R8MS provided by its distributors.
FIXED IND 6.8UH 5.5A 28MOHM SMD