Delta Electronics CMLE063T1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2726
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE063T1R5MS.
IHS
Datasheet5 pages3 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE063T1R5MS provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 12A 8.9MOHM SMD