Delta Electronics CMLE061E4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2725
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE061E4R7MS.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Introduction Date2018-12-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE061E4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 3.5A 84MOHM SMD