Delta Electronics CMLE061E1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2725
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE061E1R0MS.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Introduction Date2018-12-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE061E1R0MS provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 8.2A 21MOHM SMD