Delta Electronics CMLE053T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE053T4R7MS.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE053T4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 5.1A 54MOHM SMD