Delta Electronics CMLE053T1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE053T1R0MS.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Introduction Date2017-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE053T1R0MS provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 9.7A 9.4 MOHM SMD
IND SMD 1.0UH MOLDING CHOKE