Delta Electronics CMLE051H1R5MS
General Purpose Inductor, 1.5uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2120
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE051H1R5MS.
IHS
Datasheet3 pages6 years ago
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Introduction Date2019-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE051H1R5MS provided by its distributors.
FIXED IND 1.5UH 6A 26 MOHM SMD
IND SMD 1.5UH MOLDING CHOKE