Delta Electronics CMLE051E2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Metal Dust-Core, SMD, 2120
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE051E2R2MS.
Electro Sonic
Datasheet4 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE051E2R2MS provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 5A 52MOHM SMD