Delta Electronics CMLE041B1R0MS
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1717
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLE041B1R0MS.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLE041B1R0MS provided by its distributors.
FIXED IND 1UH 5.5A 34.5OHM SMD