Delta Electronics CMLB177T6R8MS
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 6868
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB177T6R8MS.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Electro Sonic
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB177T6R8MS provided by its distributors.
FIXED IND 6.8UH 21A 6.5MOHM SMD