Delta Electronics CMLB136T151MS
General Purpose Inductor, 150uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB136T151MS.
Electro Sonic
Datasheet4 pages8 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB136T151MS provided by its distributors.
FIXED IND 150UH 2.2A 347 MOHM
IND SMD 150UH MOLDING CHOKE