Delta Electronics CMLB135T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB135T4R7MS.
Electro Sonic
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB135T4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 11.5A 10.3 MOHM
IND SMD 4.7UH MOLDING CHOKE