Delta Electronics CMLB135T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 5350
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB135T2R2MS.
Electro Sonic
Datasheet4 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB135T2R2MS provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 19A 5 MOHM SMD
IND SMD 2.2UH MOLDING CHOKE