Delta Electronics CMLB104T150MS
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 4339
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB104T150MS.
IHS
Datasheet5 pages6 years ago
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB104T150MS provided by its distributors.
FIXED IND 15UH 6.3A 45 MOHM SMD