Delta Electronics CMLB063T2R2MS
General Purpose Inductor, 2.2uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 2726
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB063T2R2MS.
IHS
Datasheet5 pages7 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB063T2R2MS provided by its distributors.
FIXED IND 2.2UH 8.5A 15MOHM SMD