Delta Electronics CMLB053T4R7MS
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Powdered Metal-Core, SMD, 1919
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics CMLB053T4R7MS.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics CMLB053T4R7MS provided by its distributors.
FIXED IND 4.7UH 5A 60MOHM SMD