Delta Electronics AMSH6R002FTFNH
Res 0.002 Ohm 1% 1W Wide 1206
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Delta Electronics AMSH6R002FTFNH.
Electro Sonic
Datasheet8 pages5 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Delta Electronics AMSH6R002FTFNH provided by its distributors.
RES 0.002 OHM 1% 1W WIDE 1206