CUI Inc SWI12-5.9-N-P5R
SWI12-N Series 90 to 264 Vac 12 W 5.9 Vdc 1 A Level VI Wall Plug Power Supply
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for CUI Inc SWI12-5.9-N-P5R.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Electro Sonic
Sager Electronics
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%