Cosel TAC-60-223
Power Line Filter 60Hz 60A 500VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel TAC-60-223.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Datasheet7 pages4 years ago
Sager Electronics
Sager Power Systems
Inventory History
3 month trend:
-100%
Supply Chain
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Cosel TAC-60-223 provided by its distributors.
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 60A, 500VAC ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 500V, 50/60HzHz
电源线滤波器, 1-级, 60A, 500VAC;