Cosel TAC-150-223
Power Line Filter 60Hz 150A 500VAC Terminal Block Flange Mount
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel TAC-150-223.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Datasheet7 pages4 years ago
Sager Electronics
Sager Power Systems
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2011-06-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions of Cosel TAC-150-223 provided by its distributors.
Power Line Filters 3Phase 500VAC 150A 22,000pF
Three Phase EMI Filter, 500V, 50/60HzHz
LINE FLTR 500VAC 150A CHASS MNT