Cosel SNR-10-223
Filter DC Ripple Noise Op-v 50VDC Curr 10A Din Rail Mnt Snr Series
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel SNR-10-223.
Sager Electronics
Datasheet2 pages5 years ago
Datasheet3 pages17 years ago
Sager Power Systems
RS (Formerly Allied Electronics)
Component Distributors Inc.
Inventory History
3 month trend:
-15.87%
Descriptions
Descriptions of Cosel SNR-10-223 provided by its distributors.
Power Line Filter 10A 50VDC Flange Mount
Power Line Filters 50VDC 10A 22000pF
LINE FILTER 50VDC 10A CHASS MNT