Cosel PDA15F-12
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15.6W, Hybrid
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel PDA15F-12.
Sager Electronics
Datasheet9 pages2 years ago
Inventory History
3 month trend:
+12.35%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cosel PDA15F-12 provided by its distributors.
AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) SWITCHING POWER SUPPLIES 15W 12V 1.3A \ SERIES PDA
POWER SUPPLY, AC-DC, ENCLOSED, 15W, 85-264VIN, 12VOUT, 1.3A, PDA SERIES
POWER SUPPLY, AC-DC, 12V, 1.3A;