Cosel JAC-30-683
Power Line Filters 3 phase 500Vac 30A 2.5/5mA Leakage Curr
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel JAC-30-683.
IHS
Datasheet2 pages8 years ago
Sager Electronics
Sager Power Systems
Inventory History
3 month trend:
-9.09%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Cosel JAC-30-683 provided by its distributors.
POWER LINE FILTER, 1-STAGE, 30A, 500V ROHS COMPLIANT: YES
Three Phase EMI Filter, 528V, 50-60Hz
LINE FILTER 500VAC 30A CHASS MNT