Cosel EAC-30-472-D
Small, common mode noise filters in 150kHz to 1MHz (1-Stage filter) (DIN Rail)
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cosel EAC-30-472-D.
Sager Power Systems
Component Distributors Inc.
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Cosel EAC-30-472-D provided by its distributors.
Power Line Filter EMI/EMC 60Hz 30A 250VAC/250VDC Terminal Block DIN Rail
NOIS FILTER 30A SINGLE PHASE DIN RAIL EAC SERIES
Power supply noise filter 250VAC 30A DIN
RS APAC
Single Phase EMI Filter, 250V, 60HzHz