Cornell Dubilier TDC475K020NSE-F
Cap Tant Solid 4.7uF 20V 10% (4.45 X 8.89mm) Radial 3.17mm 125C Bulk
Obsolete
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cornell Dubilier TDC475K020NSE-F.
Newark
Datasheet5 pages6 years ago
Sager Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Inventory History
3 month trend:
+0.00%